Aktuální katalog COMFOR
Máme nový katalog na aktuální měsíc. Trháky - notebooky a tablety Lenovo, HP, Acer a mnoho dalších nabídek, tablety s držákem do auta, tiskárny a stolní počítače COMFOR
Servis
První nastavení notebooku
nebo počítače na míru
Při zakoupení nového notebooku nebo počítače
zabere jeho první spuštění i více než hodinu času, obzvláště v případě, kdy je nutné doinstalovat veškeré aktualizace operačního systému a ostatních nainstalovaných programů. Abyste mohli začít pracovat ihned po zapnutí počítače, uděláme první spuštění počítače za Vás
Základní instalace
Služba zahrnuje zavedení předinstalovaného operačního systému a zajištění základního zabezpečení notebooku. Při prvotním spuštění se tak nemusíte starat o doinstalování základních součástí systému, máte jistotu správně nainstalovaných ovladačů a můžete přístroj používat ihned po stisknutí tlačítka napájení.
Základní instalace PLUS navíc obsahuje kompletní aktualizaci OS a doinstalování nejpoužívanějších programů (na prohlížení textu, tabulek, fotek, přehrávání filmů a fotek)
Aby Váš PC/NTB vydržel
v kondici co nejdéle
Aby Váš notebook nebo počítač vydržel v kondici co nejdéle, je potřeba ho pravidelně kontrolovat a čistit, stejně jako pravidelně měníte například olej ve Vašem automobilu. Na počkání či během pár hodin Vám uděláme potřebný zásah do Vašeho notebooku nebo počítače, tzv. Garanční prohlídku
Garanční prohlídka
Pro udržení optimální kondice notebooku či počítače doporučujeme přibližně každého půl roku garanční prohlídku. Garanční prohlídka zahrnuje základní čištění, kontrolu funkčnosti a stavu jednotlivých komponent počítače. Poradíme Vám s případnou modernizací, zkontrolujeme správné nastavení bezpečnostního softwaru.
Garanční prohlídka PLUS navíc obsahuje kompletní aktualizaci OS a rozšířené čištění chlazení
Pojištění proti poškození
Pokud patříte mezi ty, kteří se bojí o svůj drahý přístroj, je pro Vás pojištění proti náhodnému poškození ta pravá volba. S tímto typem pojištění jste chráněni proti poškozením, která zpravidla nejsou součástí záruky výrobce. Může to být například pád notebooku, jeho prolití tekutinou nebo prasklý displej na tabletu. Doba platnosti pojištění je na jeden rok od zakoupení nového produktu.
Prodloužená záruka
Nestačí Vám běžná záruční doba garantovaná výrobcem? Rozhodněte si o délce své záruky sami. V síti prodejen COMFOR si k zakoupeným výrobkům můžete přidat až tři roky záruky. Toto pojištění prodloužené záruky započne po skončení klasické záruční lhůty a zaručí Vám bezplatné opravy v případě technických komplikací. Cena prodloužené záruky se odvijí od hodnoty pojišťovaného zboží. Prodloužení záruky o jeden rok je u notebooku v ceně 9.999,- Kč jen za 549,- Kč.
Pomůžeme Vám, i když jste doma nebo v kanceláři
Nedaří se nainstalovat ovladače? Zobrazuje se nesrozumitelné chybové hlášení? Nejste si jisti nastavením programu? Náš technik si hravě poradí s Vaším počítačem i vzdáleně. Stačí si předplatit online podporu a po dobu tří měsíců je pro Vás specialista zdarma k dispozici v časovém rozmezí 9:00 - 17:00 hodin, každý všední den. Po sdělení Vašeho přání se připojí přes internet a Vy můžete jeho činnost sledovat přímo na své obrazovce.
Veškeré ceny a podrobnosti Vám rádi sdělíme buď v některé z našich prodejen a nebo nás kontaktujte na jedném z telefoních čísel uvedených v kontaktech
OK-SOFT
...prodej a servis výpočetní techniky
Vlašim
Benešov
Servis
317 845 939
317 700 106
603 831 259
Jméno:
Email:
Telefon:
Napište nám
Vaše zpráva:
Najdete nás na facebooku